Drimgard - Spełniamy ogrodowe marzenia w Bielsku-Białej i okolicach

O nas

Naprawdę lubimy to, co robimydrim foto

Gdy ktoś pyta nas, dlaczego wiele lat temu związaliśmy swoje życie zawodowe z aranżacją i pielęgnacją ogrodów oraz innych terenów zieleni, odpowiadamy najprościej jak się da: po prostu lubimy to robić. Praca na świeżym powietrzu z krzewami i innymi roślinami może wydawać się ciężka, dla nas to jednak czysta przyjemność. Zawsze staramy się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie i tworzyć coś niepowtarzalnego, dlatego podczas pracy nigdy nie narzekamy na nudę.


Znamy się na swojej pracy

Ekipa Drimgard jest związana z pracą w ogrodnictwie od wielu lat. Nasze usługi zaczęliśmy świadczyć w 2006 roku. Każdy z nas przeszedł wszystkie szczeble wtajemniczenia zawodowego. Posiadamy wiedzę i umiejętności, co pozwala nam sprostać każdemu ogrodniczemu wyzwaniu. Kreatywne zagospodarowanie kilkudziesięciu arów z wykonaniem oczka wodnego, strumyka, fontanny czy skomplikowanego systemu nawadniającego to dla nas żaden problem. Oczywiście z chęcią podejmujemy się także urządzeniem mniejszych ogrodów, pielęgnacji czy przycinki żywopłotów.

Dbamy o Twoje potrzeby wyposażeni w nowoczesny sprzęt oraz liczne kontakty zawodowe 

Do swojej dyspozycji mamy komplet specjalistycznych narzędzi, takich jak: glebogryzarki, rekultywatory, profesjonalne nożyce do żywopłotu i wysokiej klasy kosiarki itd. Nasze umiejętności w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem są gwarancją jakości naszych usług. Ale to nie wszystko. W czasie naszej pracy zdobyliśmy szereg kontaktów, które pozwalają nam załatwiać wszystkie materiały potrzebne do budowy czy pielęgnacji ogrodów (w tym krzewy ozdobne) w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy także z biurem projektowym, dzięki czemu pracując w Twoim ogrodzie zrobimy wszystko we własnym zakresie. Z doświadczenia wiemy, że to bardzo wygodne dla naszych klientów. 

 

 

 

 

Posiadamy własną szkółkę krzewów ozdobnych 

Od lat rozwijamy w Kończycach Wielkich (obok Cieszyna) własną szkółkę krzewów ozdobnych. To kolejna ważna informacja dla wszystkich rozpoczynających z nami współpracę. Wpływa to bowiem wyraźnie na jej komfort, a także na cenę… Dostarczamy na czas i bez żadnych pośredników krzewy i sadzonki ogrodowe. 


Nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z nami już teraz!


Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function wp_get_post_parent_id(), 0 passed in /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/wp-content/themes/drimgard/page.php on line 17 and exactly 1 expected in /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/wp-includes/post.php:5932 Stack trace: #0 /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/wp-content/themes/drimgard/page.php(17): wp_get_post_parent_id() #1 /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(75): include('/home/drimgard/...') #2 /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/drimgard/...') #3 /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/index.php(17): require('/home/drimgard/...') #4 {main} thrown in /home/drimgard/domains/drimgard.pl/public_html/wp-includes/post.php on line 5932